دکتر محمد حسین رفیعی فنود
باغ سنگی
منوی سایت

نامه به دادیار زندان اوین

جناب آقای حاجیلو

دادیار محترم ناظر بر زندانیان سیاسی زندان اوین

با سلام و احترام

نظر به جایگاه قضایی حضرتعالی، در اوقات حضور در بند 8 دیدارهایی داشته ایم و گفتگوهایی صورت پذیرفت که جدا از ماهیت پرونده اینجانب و احکام صادره علیه من مقرر گردید با رعایت موازین قانونی و شرایط و وضعیتی که در آن قرار گرفته ام، آزادی فراهم گردد.

این مهم با بند 10 بخش نامه عفو 12 فروردین سال جاری مبنی بر آزادی زندانیان بیش از 65 سال سن ممکن گردید و آزادی ام به لحاظ قانونی مانعی ندارد. که با اعمال ماده 134 و ادغام دو پرونده با یک “جرم” واحد در شعبه 54 دادگاه تجدید نظر تهران باید بلافاصله و بلا قید و شرط به انجام برسد. که ظاهرا به دلیل نبود مستشار در شعبه 54 دادگاه تجدید نظر این امر تا کنون عملی نگردیده است.

اینجانب به دلیل شرایط سخت زندان مریض هستم: اختلال در غده تیروئید و افزایش ضربان قلب، فلج شدگی گهگاه دست راست به علت تنش عصب آن ناشی از ساییدگی 4 مهره گردن، واریس پیشرفته پای چپ و احتمال آمبولی و سکته مغزی و قلبی و هر سکته در اوین مساوی مرگ است و خودم چندین مورد را در سال گذشته دیده ام، تاری لنز هر دو چشم که سالها پیش به علت آب مروارید عمل شده اند، تشدید آلرژی، ترمیم دندان و … که همگی احتیاج به درمان تخصصی دارد.

قبلا هم دادستان محترم کل کشور سابق، جناب رئیسی و وزیر محترم اطلاعات در رابطه با اینجانب امعان نظر و بلامانع بودن آزادی ام را به دادستان تهران اعلام نموده اند. که به طور حتم با ادغام پرونده ها و صدور حکم واحد ایضا منع و مانعی برای آزادی ام نیست. بدیهی است نظر به اینکه انجام عملیات اداری ادغام دو حکم زمان بر است و نظر به موافقت صورت پذیرفته با اعزامم به مرخصی تسریع گردد.

بنابه توصیه جنابعالی دیدار با ضابط قضایی پرونده ام در رفع هر مانعی از طرف من بلامانع است.

پیشاپیش از حسن ظن و توجه حضرتعالی سپاسگزارم.

حسین رفیعی

10/3/95

امکان نظر دادن وجود ندارد